OSSY Travel, czyli kim jesteśmy?

Zobacz i posmakuj więcej z OSSY Travel

OSSY Sylwia Osojca-Kozłowska jako organizator turystyki jest młodym podmiotem na polskiej mapie turystyki przyjazdowej i wyjazdowej, ale tworzonym przez osoby o kilkunastoletnim, bogatym doświadczeniu w turystyce, doceniane i nagradzane za działalność na rynku turystycznym przez branżę, Klientów i ekspertów! 

Jesteśmy dumni ze Złotej Odznaki ITRP oraz trzykrotnego wpisu osób tworzących nsze biuro na prestiżową listę 100. wpływowych osób w polskiej turystyce tworzonego przez magazyn branżowy Wasza Turystyka. Wyróżnienia te dowodzą, że naszą pracę w turystyce i na rzecz turystyki wykonywaną  przed otwarciem biura zauważano i docenianio na forum krajowym i transgranicznym i gwarantem, że we wszystko, co robimy, a robimy to zawsze z pasją i sensem, angażujemy się na maksa.

Image

Nasza historia

Zanim zaczęliśmy świadczyć usługi jako touroperator, poznaliśmy turystykę z każdej strony zajmując się nią zarówno zawodowo jak i naukowo. Jako promotorzy destynacji, kreatorzy atrakcji turystycznych dla gmin i miast, a także jako turyści, piloci, przewodnicy i „ogarniacze” imprez turystycznych dla innych przemierzyliśmy setki tysięcy kilometrów wędrując także poza utartymi szlakami.  

Dziś z radością dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi Podróżnikami. Przygotowujemy autorskie i zamawiane programy, w których pokazujemy urodziwą i niejednoznaczną Polskę, w tym ukochany i tajemniczy Dolny Śląsk, na którym mamy szczęście mieszkać.

Swoją działalność organizatora turystyki rozpoczęliśmy od wycieczek kulturowych i krajoznawczych do Czech, Niemiec, na Słowację, Litwę, czyli od miejsc które kochamy i w których specjalizujemy się jako licencjonowani przewodnicy.

Nasze biuro podróży działa w pełni legalnie. Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki nr 925 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Posiadamy również obowiązkową,  gwarancję ubezpieczeniową turystyczną wydaną przez  Signal Iduna Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. o numerze M5220083.Dokumenty te znajdziesz w zakładce Dokumenty biura , a świadectwo legalności działania potwierdzisz wchodząc na stronę Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki TFG.

Od czerwca 2023 roku zwiększamy nasze zabezpieczenie i rozszerzamy naszą ofertę o ukochane Bałkany, które  kilka lat temu zdeptaliśmy wzdłuż i wszerz, a także o Włochy i Kraje Bałtyckie.

Już dziś zapraszamy Was na wędrówkę kulturową po Macedonii, która nas zachwyciła kolorami, smakami, dziedzictwem natury i tym wytworzonym przez człowieka. Zapraszamy także do Serbii, która ciągle słabo znana jest w Polsce, a ma czym się chwalić, Bośni i Hercegowiny – w szczególności Sarajewa, które skradło nasze serca czy nieoczywistej, ale bardzo dynamicznie rozwijającej się  obecnie Albanii.

Nasz świat to podróże! Chcemy dzielić się nim z Tobą

Jesteśmy tacy jak Ty - kochamy smakować świat. I jako doświadczeni podróżnicy, rozumiemy Twoje turystyczne potrzeby. 

Założyliśmy biuro podróży, by dzielić radość odkrywanego świata  wspólnie z Tobą i by wyjść Ci na przeciw. 

Bez względu na to, ile masz lat, czy podróżujesz indywidulanie, z bliskimi, czy interesuje Cię wyjazd grupowy, zadbamy o to, by podróż z nami była niezapomniana, wyjątkowa i zgodna z Twoimi oczekiwaniami. 

Nasze wycieczki określane jako  międzypokoleniowe tripy „dla wszystkich” programujemy tak, aby każdy miał po nich wspaniałe wspomniania i samopoczucie, a w trakcie nie czuł presji nadmiernego tempa.  Uwzględniamy w nich zarówno potrzeby poznawczo-edukacyjne, rekreacyjne, a także możliwości kondycyjne i zdrowotne uczestników, o które pytamy w momencie rezerwacji. 

Nasze autorskie programy dotyczą wyjazdów w miejsca, które  wcześniej sami odwiedzamy. Każdy programowany przez nas wyjazd to doskonała przygoda i gwarantowana jakość usług. W każdym uczestniczymy osobiście opiekując się grupami jako organizatorzy, piloci, a także licencjonowani przewodnicy turystyczni. Starannie dobieramy naszych kontrahentów i współpracowników, by dostarczyć Podróżującym z nami jak najlepszych wrażeń. 

 

Kilka słów dla Klientów Grupowych i Instytucjonalnych

Nasza oferta wyjazdów: wycieczek, imprez integracyjnych, motywacyjnych, bleisure, pobytów szkoleniowo-wypoczynkowych, wizyt studyjnych, presstourów dotyczy także Klientow Grupowych i Instytucjonalnych (firm, instytucji publicznych, szkół, przedszkoli, organizacji pozarządowych: stowarzyszeń, towarzystw, fundacji, grup nieformalnych).  Każdą wycieczkę, którą znajdą Państwo u nas na stronie możemy zorgnianizować dl wybranej grupy. Ponadto przygotowujem wyjazdy na specjalne zamówienia "szyjemy oferty na miarę potrzeb Klientów". Wystarczy rzucić nam temat, a zajmiemy się resztą organizacją i realizacją spełaniając Państwa oczekiwania w najwyższym stopniu. 

Zorganizowane grupy, dla których realizowaliśmy wyjazdy:

  • rodzice z dziećmi,
  • seniorzy - zarówno Ci bardzo aktywni jak i osoby o obniżonej sprawności i kondycji
  • dzieci i młodzież szkolna,
  • wyspecjalizowane grupy zawodowe,
  • grupy biznesowe,
  • grupy pielgrzymkowe,
  • grupy złożone z osób z różnorodnymi niepełnosprawnościami,

Ze względu na aktywną działalność w innych obszarach zawodowych – jesteśmy przygotowani do obsługi grup o różnorodnej specyfice i oczekiwaniach. W wycieczkach zamawianych przez Klientów organizacyjnych i instytucjonalnych zawsze uwzględniamy potrzeby poznawcze uczestników, ich kondycje, zdrowie i wiek uczestników oraz inne specjalne potrzeby.  Pomijając oczywiste aspekty poznawczo-edukacyjne wyjazd ma być przyjemnością i radością dla każdego Uczestnika.

Świadczymy także usługi turystyczne dla innych, zaprzyjaźnionych biur podróży – usługi pilotażu i przewodnictwa po Polsce i krajach ościennych – Czechach, Niemczech, Słowacji, Litwie, Ukrainie oraz po słonecznej Italii, Turcji i Bałkanach. Ze względu na wcześniejszą działalność w sektorze turystyki pomagamy mniejszym organizatorom w kontraktowaniu różnorodnych usług ww. destynacjach.

 
Dołącz do subskrybentów i łap zniżki i promocje na wycieczki
Zapisanie się do newslettera jest potwierdzeniem, iż akceptujesz naszą Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.
 

Za nasze wycieczki zapłacisz

Przelewem tradycyjnym na konto firmowe,
gotówką po uzgodnieniu z biurem
oraz poprzez

 Szybkie i bezpieczne płatności

 

Nasze dane

BP OSSY Travel Sylwia Osojca-Kozłowska
ul. M. Kopernika 34/12 58-100 Świdnica
NIP 8842205310
REGON: 891096470

Nr konta bankowego do wpłat złotówkowych
921140 2004 0000 3002 8241 2752
Nr konta do wpłat walutowych w mBank (euro i korony czeskie)
04 1140 2004 0000 3212 1922 0062